Kemer çarşıda 9 Apart odası ile bölgeye gelen ailelere günlük kiralık apart hizmeti veriyoruz


Neden Biz ?
Apart ücreti ödersiniz  kişi başı değil. ( kişi sayısı artıkça tatil masrafınızız düşer) mutfak vardır
(tatil süresince yeme içme giderleriniz düşer ) apartlarımız dairelere bölünür. yatak odası ve salon şeklinde balkonludur ferahlık verir

butik tesis oluşundan günleriniz huzurlu,sesiz ve sakin geçer ( dinlenirsiniz) anlaşmalı olduğumuz pilajlardan size özel hizmet alırsınız daire içi donanım çok yüksektir(çamaşır makinası,mikrodalga,ütü,wifi kemer'deki en iyi konuma sahip tek oteliz.

 

 

          Neden Apart Otel?

 

Kişi sayısı arttıkça, kişi başı tatil fiyatı düşer. Ekonomik tatil arayışının en iyi alternatiflerinden biridir apart otel.

Apartlarda mutfak bulunması sebebi ile yemek masrafları düşer ve ayrıca, sizin ve ailenizin yemek saati şartı olmaksızın, istedikleri an istedikleri şeyi yiyebilme özgürlüğüne sahip olmanızı sağlar.

Diğer müşteriler ile ortak kullanım alanları azdır, her apartta kendine ait salon, mutfak, banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

Büyük ve geniş balkonlarımız sayesinde, günün tatlı yorgunluğunu geniş balkonlarımız sayesinde, sevdiklerinizle birlikte atabilirsiniz.

Günleriniz huzurlu, sakin ve sessizlik içerisinde geçer. Gürültü, kalabalık gibi durumlar söz konusu olmadığı için, bu yaz tatilin hakkını vereceksiniz.