Eşim ve kızım ile geçen yaz geleneksel tatil anlayışından çıkıp, daha rahat ve ekonomik bir tatil arayışının içerisine girmişktik. Bu yüzden temiz denizi, yeşili ve etrafı dağlarla çevirili ortamı ile bize doğanın güzelliklerini cömertce sunan sevimli Kemer’i tercih ettik. 
Tercihimiz her şey dahil oteller yerine, Apart Otel konaklamaydı kuşkusuz. Bunun birçok avantajları vardı elbette. Bu yüzden Kemer Çarşı’da 9 odası ve denize 300 metre mesefade bulunan Kemer Suits Hotel’i tercih ettik. Çarşıya ve denize yakın olması, aynı zamanda güleryüzlü personeli tercih etmemizdeki en büyük etkenlerden biriydi.
Günlük daire olarak kiraladığımız apart odamızda, evimizi aratmayacak tüm olanaklar mevcuttu. Wi-fi, çamaşır makinesi, ütü ve mikrodalga fırın gibi, ihtiyacımız olan her şeyu mevcuttu. 

Eşim ve kızım evimizi aratmayan bu odaya hayran kalmışlardı. Bende işin ekonomik yönüne. Apart otel olması sebebiyle, daire olarak kiralandığı için, kişi sayısının artmasıyla daha ekonomik bir tatil fırsatı yakaladık. 

Denize yürüyerek, Kemer’in eşşsiz güzelliğini seyrederek gidiyor, apart otelimizin anlaşmalı olduğu plajlar sayesinde, güzel denizin tadını rahatça çıkarabildik. 
Ayrıca, her şey dahil otellerdeki gibi yemek saati şartı olmaksızın, apart odamızda istediğimiz şeyi, istediğimiz zaman yiyebilme özgürlüğüne sahip olduk.
Ayrıca, geniş balkonu sayesinde günün tatlı yorgunluğunu Kemer’in dağlardan gelen temiz havasıyla atabildik.
Ortak kullanım alanı daha az olduğu için, kızım her zaman gözümün önündeydi. Ayrıca ortak kullanım azlığından dolayı, eşim ile da sessiz ve sakin bir ortam yakalayabildik.Bununla birlikte Çarşı’da olan apart otelimiz sayesinde, ihtiyaç duyduğumuz her şey elimizin altındaydı. 
Eğer sizde, ailenizle ve çocuklarınızla ekonomik ve rahat bir tatil arzuluyorsanız, Kemer Suits Hotel tam aradığınız adres. 

 

Online Rezervasyon Şansını Yakalayın Hemen Tıklayın !