'' Ekonomik ve Rahat Tatilin Adresi ''

Ailenizle ve arkadaşlarınızla temiz denizi, yeşili ve etrafı dağlarla çevirili ortamı ile size doğanın güzelliklerini cömertce sunan sevimli Kemer ilçesinde, ekonomik ve ev ortamınızı aratmayacak bir tatil ile hizmetinizdeyiz.

Küçük çocuklarınızla tıpkı evinizdeki gibi bir tatil yapmayı planlıyorsanız, Kemer Suit Otel tam aradığınız ortam. Apart otel hizmeti veren Kemer Suit Otel, sizin belirlediğiniz süre zarfında, günlük olarak daire kiralama imkanı ile, keyifli ve ekonomik tatilin kapılarını açmaktadır. Apart otel olması sebebiyle, daire olarak kiralandığı için, kişi sayısının artmasıyla daha ekonomik bir tatil fırsatı yakalayabilirsiniz.

Dairelerimizin iç donanımları evinizi aratmayacak şekilde tasarlanmıştır. Wi-fi’ler, çamaşır makineleri, ütüler ve mikro dalga fırın gibi, evinizde ihtiyaç duyacağınız tüm olanaklar apart otelimizde sizlerin hizmetine sunulmaktadır.

Kemer Çarşı’da 9 apart odası bulunan otelimiz, denize 300 metre yürüme mesefede olup, bize özel anlaşmalı pilajlarımız ile Kemer’in temiz denizinin keyfini rahatça çıkarabilirsiniz.